Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Komisja Oświaty, Kultury i Zdrowia

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY I ZDROWIA:

1. Wręczycki Remigiusz - przewodniczący
2. Chamela Edward - wiceprzewodniczący
3. Drynda Marian
4. Kapuścik Henryka
5. Marczak Zbigniew
6. Zabawa Marek


Plan pracy Komisji na rok 2020.

PDFPlan pracy Komisji Oświaty na rok 2020.pdf


Plan pracy Komisji na rok 2021.

PDFUchwała Nr XXV.181.2021.pdf


Postanowienia o zwołaniu posiedzeń Komisji.

PDFPostanowienie 26.08.2020 r. - Posiedzenie zwołane na dzień 26 sierpnia 2020 r.

PDFKOKiZ postanowienie 19.10.2020 r..pdf - Posiedzenie zwołane na dzień 19 października 2020 r.


Postanowienia o zwołaniu posiedzeń Komisji (2021):

PDFKOKiZ postanowienie 13.01.2021 r..pdf - Posiedzenie zwołane na dzień 13 stycznia 2021 r.

PDFKOKiZ postanowienie 2.03.2021 r..pdf - Posiedzenie zwołane na dzień 2 marca 2021 r.

PDFKOKiZ postanowienie 10.05.2021 r..pdf - Posiedzenie zwołane na dzień 10 maja 2021 r.

PDFKOKiZ postanowienie 27.08.2021 r..pdf - Posiedzenie zwołane na dzień 27 sierpnia 2021 r.