Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Decyzje środowiskowe

Obwieszczenie - Wójt Gminy Przystajń zawiadamia, że została wydana decyzja RI-PŚ.6220.1.2021 o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na: " Budowie tranzytu kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków Kostrzyna - Kuźnica Stara realizowanego przez Gminę Przystajń"


Informacja o przystąpieniu do przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko w ramach wydania decyzji środowiskowej dla zmiany sposobu użytkowania warsztatu napraw samochodów na stację demontażu pojazdów w m. Michalinów, działka nr ewid. 46/4

PDFObwieszczenie o przystąpieniu dz nr 46.4 Michalinów.pdf


Decyzja - środowiskowe uwarunkowania dla przedsięwzięcia polegającego na przetwarzaniu odpadów w Dąbrowie 71A gmina Przystajń na działce o nr ewid. 388/1 obręb Dąbrowa

PDFDecyzja przetwarzanie odpadów Dąbrowa.pdf


Obwieszczenie - Wójt Gminy Przystajń zawiadamia, że została wydana decyzja RI-PŚ.6220.1.2020 o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na: „zmianie sposobu użytkowania warsztatu napraw samochodów na stacje demontażu pojazdów w miejscowości Michalinów” zlokalizowanej na działce o nr ewid. 46/6 obręb Michalinów.

PDFObwieszczenie.pdf


Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na : „budowie tranzytu kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków Kostrzyna – Kuźnica Stara realizowanego przez Gminę Przystajń”

PDFObwieszczenie.pdf